Hizmetler

1s

Çatı Oluk Yapımı

Çatının fonksiyonlardan biri, tavanı yağıştan korumaktır, yani. su sızıntılarından. Ancak, çatının eğimlerinden aşağı akan su, kaçınılmaz olarak duvarlara ve temele düşer. Sonuç olarak, binanın yapısal unsurları çok hızlı bir şekilde yok edilir. Bir çatı drenaj sistemi (çatı oluğu) kurarak suyun tahrip edici etkisinden kaçınabilirsiniz.

Çatınıza oluk yaptırmak yada mevcut oluk sisteminizi tamir ettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2s

Çatı Aktarma

Çatı aktarma nasıl yapılır ? Çatı aktarmaya başlamadan önce can güvenliği önlemleri alınır. Çatının üzerindeki kiremitleri toplanır ve toplanılan kiremitler temizlenir ve kırık, çatlak olanlar ayrılır arından temizliği yapılır. Çatıdan çıkan kırık ve çatlak olan çatı malzemeler (kiremit vb.) yani çıkan molozlar çatıdan aşağıya indirilir.

3s

Sıfır Çatı Yapımı

Sıfır Çatı Yapımı : Öncelikle merhaba çatı ve tamirleri günümüz dünyasında ağırlıklı olarak teknolojiye dayanmaktadır. Yiğitoğlu çatı olarak müşterilerimize hizmetimizin ana temeli teknolojiden faydalanarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

6s

Gizli dere Onarımı

Gizli dere dediğimiz yapı çatıdan akan suların belli bir eğimle çatı oluğuna akmasını sağlayan çatı yapısıdır. İyi yapılmayan dereler çatı üstünde su birikmesine ve çatı tabanının su almasına neden olur.
Bunun temel nedenleri gizli dere yapılırken gerekli açıda eğim verilmemesi yada darl olmasından dolayı tıkanmalara sebep olur. Buda çatıya zarar verir. Su sızmalarına yada çatı tabanının su çekmesine neden olur.

5s

Ondolin Çatı Yapımı

Ondüline çatı, çatı kaplama sistemlerinden biridir. Levha şeklinde üretilen ondüline çatı malzemeleri, bitüm esaslı organik içerikli elyafla bir tür reçinenin karışımından oluşmaktadır. Çok çeşitli renklerde üretilebilen ondüline çatı kaplama malzemeleri, sağladığı avantajlarla son yılların gözde çatı kaplama malzemeleri arasında yerini almıştır.

4s

Çelik Çatı Yapımı

Çelik çatı genel olarak fabrika vb. büyük yapılar için yapılmaktadır. Çelik çatı sağlamlık ve ömür açısından tercih edilmektedir. Bazı yapıların tamamlanmasının ardından çatılarda bakım yapmak gerek maliyet gereksede zaman açısından problemler oluşturabilmektedir. Çelik çatı yaptırarak bu zahmetlerin önüne geçilebilmektedir.
Çelik çatının yapılması için öncelikle bina veya yapı üzerinde gerekli incelemeler ve araştırmalar yapılmalıdır. Tüm kontrollerin ardından bir iş planı çıkarılmalıdır.

7s

Çatı İzolasyonu

Çatı izolasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Öncelikle yapılan işçilik çok önemlidir. Gerçek anlamda işi bilen ustalar ve doğru malzeme ile yapılan yatılıtım gerçek anlamda kendini belli edebilecektir. çatı yalıtımı nasıl yapılır sorusuna da cevap verelim.

cationarimi

Eski Çatı Onarımı

Eski Çatılarınıza Garantili Bir Biçimde Onarılır

Call Now ButtonHemen Tıkla Teklif Al
× WhatSap Destek Hattı